O autorze i blogu

Autor, hmm… były analityk i dziennikarz ekonomiczny. Aktualnie przede wszystkim indywidualny inwestor giełdowy. Zresztą, ta strona nie jest o mnie, więc obecnie tyle na mój temat musi wystarczyć.

Sam blog powstał pod wpływem chwili, a pomysł zrodził się po sms-owej debacie na temat rekomendacji dla jednej z „gorących” giełdowych spółek, której akcje posiadałem w portfelu.

Postanowiłem więc stworzyć miejsce, gdzie od czasu do czasu podzielę się swoimi przemyśleniami. Jeśli kogoś one zainteresują, będzie mi bardzo miło. Jeśli nie – cóż, takie jest życie.

Mam jednak nadzieję, że jak już zerkniesz to zostaniesz. Jednocześnie przepraszam wszystkich za, jakby to bezpiecznie ująć, przeciętną atrakcyjność wizualną bloga. Z czasem na pewno będzie lepiej 🙂

Będzie też lepiej jeśli już na starcie dodam, że wszystkie zamieszczone na tej stronie teksty stanowią wyraz moich osobistych opinii oraz poglądów i nie powinny być traktowane jako rekomendacje kupna lub sprzedaży papierów wartościowych. Niby oczywiste, ale chciałbym, żeby wszystko było jasne.